Стоматологія «Містодент» з Харкова про лікування зубними імплантатами Straumann

Стоматологія «Містодент» з Харкова про лікування зубними імплантатами Straumann

“Містодент” – центр швейцарської стоматології в Харкові, де лікування пацієнтів виконується на новітньому цифровому обладнанні, а імплантація зубів – з використанням швейцарської системи імплантатів Straumann.

Сьогодні команда “Містодент” відповідає на запитання про свій підхід до відновлення зубів.

Який спосіб відновлення зубів ви рекомендуєте своїм пацієнтам?

Наші лікарі однозначно рекомендують імплантацію. Це сучасна процедура з відновлення зубного ряду. Серед її переваг можна виділити наступні моменти:

 • повна і рівноцінна заміна зуба і кореня;
 • імплантат має власний високий запас міцності;
 • для встановлення імплантату не потрібне обточування сусідніх зубів;
 • загоєння відбувається в максимально короткий час.

Від якості встановленого імплантату залежить подальше здоров’я пацієнта. Тому ми обираємо для своїх пацієнтів найкраще рішення – швейцарську систему імплантатів. Straumann виготовляє одні з найбільш затребуваних та якісних імплантатів у світі. Компанія працює вже більше сімдесяти років – і за цей час об’єднала кращих інженерів та біохіміків, які постійно працюють над поліпшенням продукції. Зубні імплантати Straumann складають 26% від загальної кількості на світовому ринку імплантології. Всі вони виробляються на сучасному обладнанні із суворим дотриманням контролю якості.

Які переваги імплантатів Straumann?

 • Використання титанового сплаву при виготовленні імплантату забезпечує довговічність і надійність вживлюваного матеріалу.
 • Протезування на імплантатах ефективне у різних клінічних випадках: при втраті зуба, руйнуванні, вроджених зубних дефектах.
 • Приживлюваність у понад 98% випадків. Решта 1,5% — це індивідуальна непереносимість пацієнтом вживлюваного матеріалу.
 • Встановити імплантат можна і при малому обсязі щелепної кістки.
 • Довічна гарантія якості від виробника.

Ваші рекомендації пацієнтам, які бажають встановити собі імпланти Straumann?

 • Обирайте стоматологію, в якій є комп’ютерний томограф. Наявність цього обладнання говорить не тільки про високий статус клініки, але і про те, що в центрі використовують сучасні та передові технології лікування зубів. Крім того, за допомогою цього обладнання лікарі проводять планування, а потім встановлення імплантатів Straumann.
 • Зверніть увагу на наявність у стоматології цифрового циклу планування та конструкцій з опорою на імпланти Straumann. Тобто стоматологія має бути обладнана цифровими сканерами для відбитка зубів в місці протезування.
 • Після отримання відбитка він передається на фрезер або 3D-принтер, де друкується конструкція для зуба.

Вкрай важливий момент – вартість такого лікування. Сюди входить не тільки сам імплантат, але і робота в цілому. У деяких стоматологіях практикують зменшення ціни на матеріал, але підвищують вартість роботи. В результаті клієнт переплачує в кілька разів.

Більше інформації стосовно роботи клініки “Містодент” дивіться у відео.