Стоматологічне лікування у період поширення COVID-19

Стоматологічне лікування у період поширення COVID-19

Шановні пацієнти!

Захворювання COVID-19 спричинило серйозні наслідки у нашому соціальному житті. Неабиякого впливу також зазнала і стоматологія. На даний момент багато пацієнтів вагаються, чи варто їм приходити на прийоми та проходити необхідні стоматологічні процедури. Саме тому, надзвичайно важливим є надати вичерпне пояснення.

Цей інформаційний лист було створено для того, щоб допомогти стоматологам пояснити теперішню ситуацію. Ми зібрали цю інформацію, щоб Ви змогли краще оцінити загальну ситуацію щодо лікування з Вашим стоматологом, спеціалістом чи хірургом. Для нас, перш за все, важливо надати достовірну інформацію з надійних джерел. Провідні експерти з імплантології підтримали нас в цій освітній ініціативі: лікар, професор Кнут А. Ґрьоц (Німеччина) та доктор медичних наук Айк Шігніц (Німеччина).

У брошурі торкаємося найважливіших питань пацієнтів: для Вас, як пацієнта, ризик інфікування вірусом під час відвідування стоматолога є контрольованим, тому що стоматологи та їхній персонал є кваліфікованими в питаннях запобігання передачі бактерій та інфекцій, і це всього лиш один із щоденних викликів їхньої медичної діяльності. Вже протягом тривалого часу ми дотримуємося наведених правил та рекомендацій з дотримання гігієни, а тепер додається ще декілька нових.

Переглянути брошуру