Зубні імплантати – вигідніше ніж мостовидні протези

Зубні імплантати – вигідніше ніж мостовидні протези
Зубні імплантати – вигідніше ніж мостовидні протези

Зубний міст – жорстка ортопедична конструкція, що складається із з’єднаних між собою штучних коронок та встановлюється на сусідні зуби. Десятиліттями мостовидні процеси користувались найбільшою популярністю серед методів відновлення втрачених зубів, однак завжди мали ряд недоліків:

  • Високий рівень розвитку захворювань зубів. Чому? Фіксація моста вимагає обточування сусідніх здорових зубів, що послаблює їх міцність. Залишки їжі, які постійно збираються під мостовидним протезом, створюють ідеальні умови для розвитку карієсу.
  • Технічно складний спосіб лікування, особливо у випадку відсутності декількох зубів.
  • Тимчасове лікування. Перенавантаження опірних зубів може спричинити перелом коронки чи навіть кореня. Як наслідок – зуб необхідно видалити. Лікар знову обточуватиме здорові зуби, виготовлятиме новий протез вже більшого об`єму. А пацієнт знову оплачуватиме лікування.

При встановленні імплантату сусідні зуби не обточуються та не перенавантажуються. Імплантат служить все життя. На відміну від мостовидного протезу, його не доведеться змінювати за 5-10 років. Тому, з огляду на довгострокову перспективу, відновлення імплантатом вигідніше, ніж мостом.

Дивитися

Що потрібно знати пацієнту

Дивитися
Що таке зубний імплантат?
Дивитися
Чому потрібно якнайшвидше відновити втрачений зуб?
Дивитися
Імплантати – швидке, безболісне, довговічне відновлення зубів