Family Dental з Одеси про важливість вчасного відновлення втрачених зубів

Family Dental з Одеси про важливість вчасного відновлення втрачених зубів

Сімейна стоматологія «Family Dental» — пропонує повний спектр  стоматологічних послуг в Одесі, від лікування карієсу до протезування та імплантації зубів  та є офіційним дилером Strauman вже понад 10 років.

Лікарі клініки «Family Dental» відповідають на запитання пацієнтів про імплантацію:

Що таке зубні імплантати?

Зубний імплантат— це аналог кореня зуба,  виготовлений з міцного, біологічно сумісного з кістковою тканиною матеріалу (титану, цирконію або їх сплаву) і нагадує невеликий болт.  При відновленні втраченого зуба цей “болт” хірургічно этот «винтик» хирургическим путем вкручується в кістку щелепи і вже на ньому кріпиться штучна зубна коронка.

Чому втрачений зуб необхідно швидко відновити?

Якщо зуб або група зубів були втрачені, необхідно якомога швидше подбати про відновлення. Якщо зволікати з лікуванням, в організмі почнуться небажані процеси. Сусідні зуби почнуть зміщуватися в бік, що призведе до небажаних наслідків:

  • погіршеню прикусу
  • ускладненню жування та догляду за здоровими зубами
  • можуть з’явитись головні болі.

Пропуск в зубному ряду і зміщення зубів негативно вплинуть і на красу усмішки. Без звичного навантаження на ділянці втраченого зуба починає «танути»  щелепна кістка і з часом через це відбувається зміни форми обличчя. Імплантація – сьогодні це найсучасніший метод відновлення одного, декількох або навіть всіх втрачених зубів.

Для здійснення процедури імплантації достатньо місцевого знеболювання. А сама операція триває в середньому 40 хвилин. Імплантований зуб відрізнити від справжнього зможе тільки лікар під час уважного огляду зубів пацієнта.

Більше інформації про зубні імплантати Straumann та процедуру лікування втрачених зубів  на сайті клініки.